• Pazartesi - Cumartesi: 09:00 - 18:00
 • (0312) 269 22 22
 • info@burcasansor.com.tr
 • Hizmetlerimiz

  MONTAJ

  Burç Asansör  satışını gerçekleştirdiği ürünlerin yanı sıra montaj konusuna verdiği ehemmiyet de sınırsızdır. Montajını gerçekleştirdiği asansörlere belli bir süre garanti kapsamında servis hizmeti vermektedir.

  İncele
  BAKIM

  Asansörler kullanım amacı gereği tüm gün çalışan makinelerdir. Bu yüzden doğru projelendirilmemiş montajında eksiklikler bulunan yada revize edilmesi gereken asansörler kısa aralıklara arıza vermektedirler.

  İncele
  MODERNİZASYON

  Binalardaki kurum ve kuruluşlardaki asansörler görevi gereği 7 gün 24 saat hizmet verdikleri için zamanla teknik ömürlerini tamamlarlar. Bu sebepten dolayı asansörlerinizin için gerekli olan modernizasyonu yaptırmanız gerekmektedir.

  İncele
  PROJELENDİRME

  Projelendirilmesi yada revize edilmesi gereken asansörler uzman ekibimiz ve mühendislerimiz tarafından proje alanında incelenir. İncelemesi yapılan proje alanının gerekli çizimleri mühendislerimiz ve teknikerlerimiz tarafından hazırlanır.

  İncele
  ÜRETİM

  Burç Asansör pano imalatı ve revizyon kutusu imalatı da gerçekleştirmektedir.Prizma Burç Asansörün imal ettiği panolar ve revizyon kutuları sektörün önde gelen kuruluşları tarafından kullanılmaktadır.

  İncele
  ÖZEL ÇÖZÜMLER

  Sizin belirlediğiniz ölçüler için en ideal asansör uygulanamalarının düzenlemesi bu sistemin sorunsuz ve teknik şartlara uygun halde yerine getirilmesi sağlanmaktadır.

  İncele